Рішення Міжнародного трибуналу: Росія зобов’язана повернути Україні захоплені військові кораблі

-

Читайте также

Міжнародний Трибунал з морського права зобов’язав Росію негайно звільнити наші військові кораблі та повернути їх під наш контроль, а також звільнити їх і повернути в Україну. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомила заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль.

«Наказ Трибуналу є чітким сигналом Росії, що вона не може порушувати міжнародне право безкарно. Затримання трьох військових кораблів та 24 військовослужбовців на борту є грубим порушенням імунітету, яким користуються військові кораблі згідно з Конвенцією ООН з морського права та за загальним міжнародним правом.

Ми очікуємо, що Росія швидко та в повному обсязі виконає наказ Трибуналу. Нагадаю, що в подібній справі – Arctic Sunrise – Росія також не брала участі, але швидко звільнила людей», — зазначила Зеркаль.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що став відомий порядок розгляду справи щодо полонених українських моряків у міжнародному суді в Гаазі.

загрузка...

Свежее

Опубликовано видео задержания в зоне ООС разведчика боевиков «ЛНР»

Как известно, 13 октября в зоне ООС был задержан вооруженный боевик "ЛНР", который осуществлял разведку позиций ВСУ под видам...