Річниця терактів 11 вересня: Зеленський та Кулеба виступили зі співчуттями США

-

Читайте также

Президент України Володимир Зеленський та міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба виступили зі співчуттями народу Сполучених Штатів Америки у 20-ту річницю терактів 11 вересня. Про це повідомляє «Європейська правда».

«20 років тому жахливі атаки 9/11 назавжди змінили світ. Сьогодні ми разом з американським народом згадуємо жертв цієї трагедії. Тероризму немає виправдання, маємо й надалі спільно протидіяти йому. Ми залишаємося пліч-о-пліч зі США у цій боротьбі», — йдеться у заяві Зеленського в офіційному Twitter.

 

«Ми поділяємо біль американського народу і вшановуємо пам’ять багатьох жертв того дня, серед яких були і українці. Україна стоїть пліч-о-пліч зі США, аби тероризм ніколи не зміг зруйнувати нашу єдність і спільні цінності», — заявив Дмитро Кулеба.

 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Річниця терактів 11 вересня: Зеленський та Кулеба виступили зі співчуттями США

Президент України Володимир Зеленський та міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба виступили зі співчуттями народу Сполучених Штатів Америки у...