РФ завчасно готувала фейк про нібито причетність СБУ до затримання “вагнерівців»: заява ГУР

-

Читайте также

Коментуючи скандальну ситуацію із затриманням у Білорусі та наступною видачею до РФ 33 осіб, які виявилися найманцями російської приватної військової компанії керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов зазначив, що достатня кількість фактів свідчить про те, що це спецоперація російських спецслужб.

По-перше, десятки людей із досвідом бойових дій у гібридних конфліктах у різних країнах, у тому числі на Донбасі, з’явились у столиці Білорусі прямо напередодні доленосних президентських виборів.

Також, за словами начальника ГУР МО України, лише необізнана людина може повірити у казку, ніби цих “наївних” бойовиків могли обманом затягнути до Мінська. Усі ці так звані “приватні” військові компанії працюють у прямому підпорядкуванні російських силових структур і ніколи не діють без їхнього дозволу чи координації. Навіть якщо виконують “приватні” замовлення.

По-третє, зауважив очільник воєнної розвідки України, дуже докладну фейкову версію про буцімто причетність СБУ до появи “вагнерівців” у Мінську опублікували російські спецслужби у російському виданні “Комсомольская правда” 6 серпня. Тобто вже через тиждень після затримання бойовиків та публічних звинувачень на адресу Росії з боку білоруської влади у втручанні у внутрішні справи Білорусі та спроби вплинути на результати виборів.

“По-четверте, – зазначив Кирило Буданов, – паралельно цю версію стали підтримувати в українському публічному просторі деякі політологи та соціальні мережі, які можна впевнено називати проросійськими”.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Китай знижує закупівлю російської нафти напередодні нових санкцій

Китайські НПЗ знижують закупівлю нафти з рф і сплачують нижчі премії в умовах майбутньої заборони Євросоюзу на імпорт нафти...