РФ зафіксувала власні військові злочини на панно у головному храмі збройних сил

-

Читайте также

На власній сторінці у «Живому журналі» протодиякон Андрєй Кураєв опублікував фото панно із зображенням учасників післявоєнних конфліктів, що міститься в соборі Воскресіння Христового в парку «Патриот» підмосковної Кубинки – головному храмі ЗС РФ, пише «Духовний фронт України».

За словами блогера, під панно є легенда до нього, на якому вказано перераховані герої таких конфліктів: «Громадянська війна в Китаї, війна в Кореї, війна у В’єтнамі, збройні конфлікти в Єгипті, конфлікт в Чехословачиині, конфлікт на півострові Даманський, війни в Камбоджі і Бангладеш, війна в Анголі, збройні конфлікти в Ефіопії і Нікарагуа, виконання інтернаціонального обов’язку в Афганістані, збройні конфлікти в Лівані, Чаді, конфлікт в Карабасі, війна в Югославії, збройні конфлікти в Абхазії, Таджикистані і Придністров’ї, перша і друга Чеченські війни, примус Грузії до миру, боротьба з міжнародним тероризмом в Сирії, возз’єднання Криму».

Ми бачимо, що Росія досить своєрідно описує свої військові злочини на світовій арені.

Втім, цього разу, протодиякон акцентує увагу на одному епізоді: «Це що за бридота – збройних конфлікт в Чехословаччині? Там не було збройного спротиву брєжнєвській інтервенції. Листівки були. Самоспалення студента було. Боїв не було».

Потім він додає: «Навіть радянська пропаганда обмежилась брехнею про те, що «операція» попередила вторгнення НАТО. І ці люди кричать про неприпустимість перегляду історії!», – наголошує Кураєв.

Як повідомляла група «ІС», РПЦ заборонила служити священнику за критику храма Збройних сил РФ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Втрати окупантів: ЗСУ ліквідували “вагнерівця”, який в рф промишляв крадіжками. ФОТО

ЗСУ продовжують утилізовувати російський людський непотріб, який з тюрем відправився вбивати українців. Стало відомо про ліквідацію чергового найманця ПВК...