РФ внесли у список десяти найнебезпеніших країн світу: подробиці

-

Читайте также

Военные Азербайджана вошли в район важного города в Нагорном Карабахе: опубликовано видео

В Нагорном Карабахе продолжаются ожесточенные бои между армянскими и азербайджанскими военными. Армия Азербайджана вошла в район важного города Шуши,...

За перетин «червоної лінії» отримуватимуть «копняка»: Кулеба прокоментував заборону в’їзду двом посадовцям з Угорщини

Посадовці з Угорщини, які проводили незаконну агітацію під час місцевих виборів в Україні, перетнули червону лінію у відносинах між...

В Гааге арестован президент Косово: озвучено обвинение

В Гааге арестовали президента частично признанного Косово Хашима Тачи, бывших руководителей парламента страны Радри Десели и Якупа Красничи, а...

Російську Федерацію внесли у список десяти країн, життя в яких найнебезпечніше на планеті. Список щороку формується на основі оцінок Інституту економіки та миру. Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сайті установи.

Рейтинг складається за 23 показниками, серед яких — рівень політичного терору, кількість смертей від внутрішнього конфлікту та рівень вбивств.

«Росія — десята найнебезпечніша країна світу. Висока мілітаризація Росії сприяє її позиції в цьому списку, також враховано один із найвищих показників експорту зброї на душу населення. Росія, на відміну від інших країн у цьому списку, має рекомендації щодо подорожей рівня 2 від Держдепартаменту США із застереженням проявляти підвищену обережність під час відвідування», — йдеться у публікації.

Крім того, фахівці інституту вважають, що Росія сприйнятлива до транснаціональних та місцевих терористичних угруповань та осіб, схильних до екстремістських ідеологій. «Російські чиновники також довільно затримують громадян США, які можуть стати жертвами цькування чи вимагання», — йдеться у роз’ясненнях інституту.

Серед 163 країн світу більш небезпечними, ніж РФ, Інститут економіки та миру називає Афганістан, Сирію, Південний Судан, Ємен, Ірак, Сомалі, Центральноафриканську республіку, Лівію та Демократичну Республіку Конго.

Україна у цьому списку займає 14-е місце. Відзначається, що країна потерпає від скорочення населення через високий рівень еміграції та смертності, низький рівень народжуваності, конфлікт на сході з Росією, бідність та корупцію.

Дослідники щороку оцінюють ситуацію у 163 країнах світу, на які припадає понад 99% всього населення світу. Серед чинників, врахованих дослідниками, окрім безпосередньої наявності внутрішніх чи зовнішніх конфліктів, воєн та проявів тероризму, також імпорт і експорт озброєнь, наявність ядерної зброї, кількість убивств, кількість ув’язнених, кількість внутрішньо переміщених осіб, витрати на оборону та інші фактори.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, у Російській Федерації за час пандемії торгівля непродовольчими товарами скоротилася на 95%.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Новогодние сюрпризы от России для жителей ОРДЛО. Продолжение

Как рассказывают близкие к так называемому председателю «правительства ДНР» В. Пашкову люди, по указанию из Москвы готовится неприятная новость...

Теракты в Вене: в Австрии закрывают «радикальные мечети»

В Австрии правительство решило закрыть "радикальные мечети". Такой шаг связан с нападением джихадиста в Вене, в результате которого погибли четыре человека, об этом сообщает...

На Луганщині засудили бойовика підрозділу «Призрак»

Сєвєродонецький міський суд Луганської області за участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування Російської Федерації (ч. 2 ст. 260 КК України) засудив місцевого...