РФ посилює інформаційну ізоляцію ОРДЛО: заява експерта

-

Читайте также

Російська окупаційна влада посилює інформаційну ізоляцію тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей. Про це заявив керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей під час панельної дискусії про голосування за депутатів Держдуми РФ на тимчасово окупованих територіях України.

За його словами, окупанти проводять зачистку вільних проукраїнських медіа, блогерів та Telegram-каналів та зомбують молодь у школах та університетах — за «правильне» виховання викладачі навіть отримують премії.

«Можливості України впливати на громадську думку там — дуже обмежені. Це все змушує нас переглянути формат і механізми співпраці з окупованими територіями в медійному плані. Оскільки ми можемо втратити можливість доносити правдиву інформацію про Україну», — підкреслив Ігор Соловей.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше блогер пояснив, у чому криється небезпека для українців під час навчань «Захід-2021».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Российские оккупанты активно используют ударные БПЛА на Донбассе: опубликованы новые данные

В период с 14-го по 23-е сентября 2021 года российские оккупанты применили 3 БПЛА в ударном варианте на Новоайдаровском...