рф перекинула в Україну 80% військ, які дислокувалися на кордонах з країнами НАТО

-

Читайте также

З лютого російська федерація перекинула в Україну орієнтовно 80% своїх військ, які дислокувалися поруч із кордонами країн НАТО. Про це йдеться у матеріалі видання Foreign Policy.

За словами трьох високопоставлених чиновників європейської оборони в цьому регіоні, із 30 тисяч російських військ, які знаходились поблизу кордонів з Фінляндією та країнами Балтії, наразі залишилось близько 6 тисяч, а інші було перекинуто в Україну.

«Спад, який ми спостерігаємо в цьому регіоні за останні сім місяців, є дуже значним», — сказав один високопоставлений чиновник оборони Північної Європи, що говорив на умовах анонімності. Він також додав, що росія мала в цьому регіоні таку велику кількість сухопутних сил «протягом десятиліть, а зараз її просто немає».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, російське командування кинуло на Харківщину замість піхоти непідготовлених призовників ракетних військ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

На Харківщині підприємець під час окупації організовував вивезення зерна до рф

Харківська обласна прокуратура повідомила про те, що місцевому підприємцю оголосили підозру у колабораціонізмі. "За процесуального керівництва Куп’янської окружної прокуратури Харківської...