РФ може заборонити роботу спостерігачів ОБСЄ на українсько-російському кордоні: що відомо

-

Читайте также

Робота спостерігачів ОБСЄ на російських пунктах пропуску на кордоні з Україною може бути зупинена Росією. Про такі погрози з боку країни окупанта заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба на спільному брифінгу з главою МЗС Швеції і чинною очільницею ОБСЄ Анн Лінде, пише «Європейська правда».

«У травні Росія змусила ОБСЄ скоротити тривалість мандату місії ОБСЄ на російських пунктах пропуску «Гуково» і «Донецьк» на кордоні з Україною, а зараз погрожує повним закриттям цих місій», — сказав міністр.

За його словами, мета цих зусиль «для всіх очевидна: Росія не хоче, щоб незалежні спостерігачі ОБСЄ бачили хоча б що-небудь з тих військових зусиль, до яких вдається Росія вздовж українсько-російського кордону».

«Україна наполягає, що ця місія, в «Гуково» і «Донецьку», має продовжити роботу і після 31 липня. Шантаж і зневагу з боку Росії до ОБСЄ може зупинити лише принципова позиція цієї організації», — додав він.

28 травня Постійна рада ОБСЄ ухвалила консенсусне рішення щодо продовження мандату Місії спостерігачів ОБСЄ на російських прикордонних пунктах пропуску «Гуково» і «Донецьк» до 31 липня. У той час як стандартно мандат місії продовжують на чотиримісячний період, цього разу РФ скоротила продовження до двох місяців.

Як повідомляла група «ІС», російські окупанти перешкоджають роботі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российские кураторы оставили без денег боевиков «ДНР»

В условиях хронической нехватки финансовых средств в «ДНР», которая полностью зависима от подачек России, кабинет министров «процветающей республики» дал...