рф досі не відповіла ООН та Червоному хресту щодо організації поїздки в Оленівку

-

Читайте также

ООН та Міжнародний комітет Червоного хреста досі не отримали відповіді від російської федерації щодо організації поїздки в Оленівку, де було вбито українських полонених.

Про це повідомив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець в ефірі національного телемарафону.

«Жодної притаманної відповіді (від ООН і МКЧХ – ред.) на даний час ми не отримали. У нас продовжується офіційне спілкування і неофіційне. В неофіційному спілкування Міжнародний комітет Червоного хреста сформував команду, яка може в будь-який час вирушити для того, щоб потрапити до цієї виправної колонії в Оленівці… але як тільки російська сторона надасть доступ до Оленівки», — сказав Лубінець.

За його словами, в ООН не бачили жодної офіційної відповіді з боку росії.

«Та інформація, яку розмістило міноборони рф, де нібито вони запросили МКЧХ і ООН до розслідування, насправді не відповідає дійсності, бо по факту ніхто не створив умов, щоб хтось міг поїхати», — сказав Лубінець.  

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше було встановлено деякі обставини навмисного вбивства українських військовополонених в колонії у Оленівці.

Свежее

Зведення з фронту: відбито атаки окупантів в районах 14 населених пунктів трьох областей

Оперативні дані з фронту станом на ранок 12 листопада. Розпочалася 262-га доба героїчного протистояння Української нації російській воєнній навалі. За...