Результати засідання ТКГ у Мінську: найголовніше

-

Читайте также

На зустрічі Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з урегулювання ситуації на Донбасі українська сторона порушила питання про повернення російської сторони до Спільного центру з контролю та координації сторін (СЦКК) через збільшення кількості обстрілів, повідомляє прес-секретар другого президента України, представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

«Минулі два тижні позначилися збільшенням кількості порушень режиму тиші з боку НЗФ ОРДЛО, зокрема з застосуванням зброї, забороненої Мінськими домовленостями. Тому в рамках засідання ТКГ українська сторона поставила питання щодо повернення російської сторони до Спільного центру з контролю та координації сторін. Цей двосторонній українсько-російський механізм контролю за дотриманням режиму припинення вогню доцільно відновити», — написала Оліфер на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Раніше стало відомо про те, що українська сторона СЦКК поставила під сумнів неупередженість представників СММ ОБСЄ на Донбасі.

загрузка...

Свежее

Кремль обещает быть паинькой, или Давайте жить дружно

Тут орки опять "к случаю" сочинили очередную программную статейку. Официально это звучит, как "... Статья Президента России опубликована в...