Резніков повідомив, які країни долучились до програми підготовки українських військових

-

Читайте также

Практично всі країни НАТО і ЄС приєдналися до навчальних програм для українських солдатів. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков пресконференції «Інтерфакс-Україна».

«Крім «Рамштайна», є ще Копенгагенська донорська конференція… Там приєдналися до навчальних програм практично всі скандинавські країни — Норвегія, Данія, Швеція, плюс країни Балтії — Литва, Латвія, Естонія, Польща, Словаччина, Чехія, і зараз була міністр оборони Німеччини, вона підтвердила. Тобто, практично, весь блок країн НАТО і ЄС, які навіть не входять поки що, як Швеція і Фінляндія — усі приєдналися до навчальних програм», — сказав Резніков.

Міністр уточнив, що також є специфічні програми навчання для українських артилеристів, специфічні проєкти і програми для сил спеціальних операцій.

«Тільки британська програма передбачає навчання наших рекрутів — 30 тисяч людей. Зараз завершується період навчання наших перших 10 тисяч. А наші британські партнери не просто їх навчають усім азам на полігоні, включно з тактичною медициною, наші військові повертатимуться звідти вбрані з системами захисту: шолом, бронежилет, аптечка тощо — все, крім стрілецької зброї, тому що зброю ми вже дамо», — розповів Резніков.

Крім того, він додав, що також в України є підтвердження від Польщі та Словаччини про те, що проводитимуться навчальні проєкти батальйонного рівня.

Група «ІС» повідомляла, як проходить підготовка військовослужбовців ЗСУ у Великобританії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

СБУ повідомила про підозру російському депутату, який володіє енергетичною компанією в Україні

Співробітники СБУ та ДБР повідомили про підозру заступнику голови Державної думи росії Олександру Бабакову, який володіє українською енергетичною компанією...