Резніков повідомив, як топ-контрабандисти вивозили сигарети з ОРДЛО: подробиці

-

Читайте также

Деякі з “топ-десятки” контрабандистів щодо яких запровадили санкції, незаконно вивозили сигарети з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей через Росію в Україну, а потім до Європи. Про це сказав віце-прем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков в ефірі програми “Свобода слова” з Савіком Шустером, пише «УНН».

“Я як член Ради національної безпеки та оборони, не розкриваючи всієї таємниці засідань можу сказати, що деякі учасники цієї відомої „першої десятки“ (контрабандистів), але не останньої, роблять контрабанду сигарет, які виготовляються на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, в контрабандний спосіб через РФ завозять в Україну, а з України в Європу. В такий спосіб вони займаються живленням тероризму”, — розповів Резніков.

За його словами, РНБО як колегіальний орган ухвалило рішення щодо санкцій до “топ-десятки контрабандистів”, вислухавши інформацію від правоохоронців про наявність суттєвих ознак скоєння відповідних злочинів, які несуть загрозу нацбезпеці.

Резніков зауважив, що санкції є обмежувальним та запобіжним заходом, а не вироком суду. Правоохоронні органи повинні завершити розслідування, довести до звинувачень та отримати позитивний вирок суду.

Як повідомляла група «ІС», пальним із заводу дружини Медведчука заправляють російські танки в ОРДЛО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«Ибицагейт»: канцлер Австрии может получить три года за лжесвидетельство под присягой

В отношении 34-летнего канцлера Австрии Себастьяна Курца ведется расследование о возможных ложных заявлениях перед парламентской комиссией по расследованию коррупции....