Репресії в Білорусі: режим Лукашенка ліквідував понад сорок громадських організацій

-

Читайте также

Режим Лукашенка в Білорусі посилив репресії проти громадянського суспільства. Вже ліквідовано понад 40 громадських організацій, і цей список постійно доповнюється, повідомляє правозахисний центр «Вясна», пише «DW».

Наразі у списку 45 неурядових білоруських організацій, ліквідованих напередодні, 22 липня, міністерством юстиції Білорусі. Серед них, зокрема, благодійний проект «Імена», журналістське об’єднання «Пресклуб», правозахисний центр Human Constanta, центр розвитку ефективної комунікації «Жива бібліотека», «Центр правової інформації», «Центр екологічних рішень», «Офіс європейської експертизи та комунікацій», некомерційні організації «Територія прав», «ТаймАкт» і European Youth Parliament, центр «Європейський діалог», ПЕН-центр та низка інших інформаційно-просвітницьких та освітніх організацій.

У «Вясні» нагадують, що білоруський правитель Олександр Лукашенко під час засідання уряду виступив з гострою критикою на адресу громадянського суспільства Білорусі. За його словами, в цих організаціях працюють тисячі людей «переважно з повернутими, промитими за чужі гроші мізками».

Як повідомляла група «ІС», силовики в Білорусі проводять масові обшуки в квартирах журналістів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В місті на Луганщині виявлено схрон з боєприпасами. ФОТО

Прокурорами Луганської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил спільно зі співробітниками поліції, СБУ та ДСНС на...