Ремонт винищувача МіГ-29 для ЗСУ: стала відома вартість робіт

-

Читайте также

Збройні сили України заплатять 2,5 млн гривень за етап ремонту винищувача МіГ-29. Ремонтом винищувача буде займатися «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», про що стало відомо з електронної системи публічних закупівель ProZorro, пише «Мілітарний».

Командування Повітряних сил України (військова частина А0215) замовляє ремонт винищувача, оголосивши 26 листопада 2021 року тендер: «Перший ремонт літака МіГ-29 (етап)».

Очікувана вартість за етап ремонту одного винищувача становить 2 493 844,00 гривень з податком на додану вартість. Єдиним учасником тендеру стало державне підприємство «Львівський авіаційно-ремонтний завод».

Відповідно до висновку Львівської торгово-промислової палати від 08.09.2021 № 19-08-9/779, Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» є єдиним підприємством, яке здатне виконувати послуги з 1-го та 2-го ремонту та дообладнання літаків МіГ-29, МіГ-29УБ та їх складових частин з відповідним продовженням призначених показників.

«ДП «ЛДАРЗ» має достатні виробничі потужності, кваліфікований виробничий персонал, технічну та технологічну документацію та фінансові спроможності для надання вищезазначених послуг», – йдеться у тендері.

Підприємство має надати послуги з ремонту, технічного обслуговування повітряного транспорту та пов’язаного обладнання і супутні послуги. Строк виконання робіт очікується до 20 грудня 2021 року.

Раніше, Повітряні сили ЗС України відправили на ремонт у Львів, двомісний навчально-бойовий винищувач МіГ-29УБ. Очікувана вартість за ремонт літака становила 62,131,626 гривні з податком на додану вартість. Також було замовлено ремонт винищувача МіГ-29, з очікуваною вартістю виконання робіт у 73 783 394,00 гривень з податком на додану вартість. Всі ці роботи виконуватиме Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод».

Як повідомляла група «ІС», львівське підприємство модернізувало МіГ-29 для Повітряних Сил ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Україні розпочались ходові випробування протикорабельного комплексу «Нептун». ВІДЕО

Державне Київське конструкторське бюро "Луч" спільно з СКТБ Корпорація "УкрІннМаш" почали ходові випробовування першої серійної пускової установки протикорабельного комплексу...