Голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Куць поділився відео відремонтованого дитячого садочка у Волновасі.

Вын повідомив, що процесі ремонту стару будівлю практично повністю демонтували, зміцнили стіни, замінили системи опалення, водопостачання і водовідведення.
Перекрили дах, замінили харчоблок, встановили систему пожежної сигналізації. У підвалі побудували тепловий пункт, у дворі — нові господарчі приміщення, провели благоустрій території.

«Та головне — дитячий садок отримає не лише нову форму, а й зміст: вихователі впроваджуватимуть сучасні методики, готуватимуть дітей до Нової української школи. 
Новий дитячий садок буде доступний для всіх, у тому числі й для дітей з особливими освітніми потребами. Вже у новому навчальному році працюватиме дві логопедичні та одна інклюзивна група. Загалом 1 вересня буде відкрито 12 груп, у тому числі 3 ясельні», — розповів Куць.

Раніше стало відомо про те, що українські рятувальники відновили вже 343 житлових будинки, пошкоджених війною. 

 

Завершили капітальний ремонт дитячого садка у Волновасі.

Завершили капітальний ремонт дитячого садка у Волновасі.Він був побудований ще у 70-х роках минулого століття, і останнім часом половина будівлі не експлуатувалася, оскільки перебувала в жалюгідному стані.В процесі ремонту стару будівлю практично повністю демонтували, зміцнили стіни, замінили системи опалення, водопостачання і водовідведення.Перекрили дах, замінили харчоблок, встановили систему пожежної сигналізації. У підвалі побудували тепловий пункт, у дворі — нові господарчі приміщення, провели благоустрій території.Та головне — дитячий садок отримає не лише нову форму, а й зміст: вихователі впроваджуватимуть сучасні методики, готуватимуть дітей до Нової української школи. Новий дитячий садок буде доступний для всіх, у тому числі й для дітей з особливими освітніми потребами. Вже у новому навчальному році працюватиме дві логопедичні та одна інклюзивна група.Загалом 1 вересня буде відкрито 12 груп, у тому числі 3 ясельні.

Опубліковано Олександром Куцем Четвер, 4 липня 2019 р.