Рашисти використовують 9 травня для пропаганди війни проти України: заява Денісової

-

Читайте также

Рашисти використовують дату 9 травня для пропаганди війни проти України та «величия русского мира» на території тимчасово окупованого Криму. Про це у своєму Telegram-каналі повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

Згідно з повідомленням, на території півострова з 21 квітня по 22 червня проходить акція «красная гвоздика». Людям пропонують придбати значок із зображенням цієї квітки, а значна частина коштів буде перераховуватися на підтримку війни проти України. До зборку коштів незаконно залучена молодь.

Окрім того, як повідомляє Людмила Денісова, до окупаційних адміністрацій надійшло доручення від путінської влади про обов’язкове проведення в період з 01 по 09 травня фотовиставок «НАТО хроника жестокости».

«На цьому рашистська пропаганда не зупиняється. З 26 квітня по 09 травня на території Криму проводиться всеросійський пробіг «Zа мир! Труд! Май!» та «Zа мир без нацизма». Організатори акції наголошують, що захід проводиться на підтримку людської праці, рашистських військових та дій путіна. Окупант вкотре порушує декларації Генеральної Асамблеї ООН, Міжнародний пакт про громадянські та політичні права, Женевську конвенцію про захист цивільного населення під час війни. Звертаюсь до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати ці факти воєнних злочинів та порушень прав людини рф в Україні», — повідомила Людмила Денісова.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, любителі путіна з Криму поспіхом залишають півострів.

Свежее

СБУ виявила в єпархіях РПЦвУ пропагандистські «методички» Кремля та нацистську символіку. ФОТО

СБУ завершила контррозвідувальні (безпекові) заходи на об’єктах УПЦ МП (РПЦвУ), які розташовані у Закарпатській, Рівненській і Житомирській областях. На...