Рашисти готуються до фейкового референдуму на Херсонщині та Запоріжжі

-

Читайте также

Рашисти намагаються так звану «легалізувати» анексію захоплених територій у Херсонській та Запорізькій області. Для цього вони задумали провести у вересні так званий «референдум«.

Про це повідомляє Телеграм-канал Риа-Мелитополь.

Готуються до нього окупанти у Мелітопольському районі. Навіщо приваблюють, зокрема, місцевих жителів. Їх інструктують про те, як проходитиме «голосування».

До кожного, хто погодився ходити дворами, обіцяють приставити автоматників. Мабуть, у такий спосіб рашисти хочуть «аргументувати» позитивний результат. Мобільні групи ходитимуть дворами і примушуватимуть народ до волевиявлення.

Членам виборчкому також доручено записувати дані тих, хто відмовиться від участі у голосуванні або висловить негативне ставлення до референдуму.

Зважаючи на все, окупанти поспішають провести голосування якнайшвидше і не збираються чекати вересня. Своїм помічникам на місцях вони оголосили, що обхід дворів та квартир може розпочатися вже наприкінці серпня.

Як повідомляла група «ІС», окупанти завезли в Мелітополь масовку на так званий «референдум».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Просування ЗСУ до Сватового і «больові точки» росіян: опубліковано оновлені карти боїв

Військові ЗСУ продовжують контрнаступну операцію в Луганській області та концентрують сили для наступу, а на Донбасі йде важкі бої...