Rapid Trident: в Україні пройдуть широкомасштабні навчання країн НАТО та партнерів

-

Читайте также

В середині вересня в Країні розпочнуться широкомасштабні навчання Rapid Trident-2019.  В Українсько-американських командно-штабних навчаннях із залученням військ візьмуть участь 3,7 тис. військовослужбовців із 14 країн НАТО та партнерів.

Навчання пройдуть 13-28 вересня на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на командування Сухопутних військ США в Європі.

«У навчаннях візьмуть участь близько 3.700 військовослужбовців із 14 країн союзників та партнерів, включаючи майже 375 американських військових та представників цивільного персоналу», — повідомили у Командуванні Сухопутних військ США в Європі.

Американська компонента буде представлена на Rapid Trident особовим складом 101-ї аеромобільної дивізії, Національної гвардії Каліфорнії, 7-м навчальним командуванням Сухопутних військ, а також Командуванням спеціальних операцій в Європі.

Основною метою навчання Rapid Trident є сприяння подальшій модернізації оборонного сектору України за стандартами США і НАТО, а також зміцненню регіональної безпеки та міжнародної інтеграції.

Раніше група ІС повідомляла, що 24 серпня завершено активну фазу навчань «Combined Resolve-XII», які проходила на базі багатонаціонального центру JMRC «Хоенфельс», в Німеччині.

Після повернення з маневрів, у механізованій роті 93-ої окремої механізованої бригади «Холодний Яр» ЗС України підбито підсумки участі цього підрозділу в активній фазі навчань. Як зазначив керівник українського контингенту полковник Руслан Шевчук, особовий склад роти успішно виконав поставлені завдання, продемонстрував злагодженість та професійність на всіх етапах навчань.

загрузка...

Свежее

В ОРДО террористы «ДНР» подорвались на своей же мине: что известно

На территории временно оккупированных Российской Федерацией районов Донецкой области возле н.п. Бетманово (ранее – Красный Партизан) на своей мине...