Ракетний полігон Ягорлик: названо дату завершення будівництва

-

Читайте также

Минздрав Ирана сообщил тревожные данные о распространении коронавируса

Сразу в нескольких иранских городах подтверждены тринадцать новых случаев заболевания коронавирусом COVID-19. Об этом сообщили представители Минздрава Ирана, передает государственное...

Авиация РФ может потерять преимущество в небе Сирии: Турция приготовила «сюрприз». ФОТО

Турция готовит российской авиации в Сирии большой сюрприз - перебрасывает непосредственно в страну свои ЗРК ближнего радиуса действия ATILGAN...

Ситуація в зоні ООС: окупанти 13 разів обстріляли ЗСУ, використовують безпілотники

Упродовж поточної доби збройні формування Російської Федерації 13 разів порушили режим припинення вогню. Противник обстріляв наші позиції із заборонених...

До кінця 2020-го на півдні Херсонщини закінчиться будівництво сучасного державного випробувального полігону, придатного для стрільб з усієї наявної номенклатури озброєння Сухопутних військ, Повітряних Сил та ВМС, а також випробування перспективної зброї великої дальності враження.

Про це повідомляє АрміяInform.

Утілювати проєкт розпочали наприкінці минулого року: розробили концепцію, підготували проєктну документацію, провели низку тендерів, підписали договори з підрядниками. Створенням полігону займаються провідні фахівці Повітряних Сил ЗСУ.

Натепер уже побудовано низку об’єктів інфраструктури, зокрема пункт управління. Завершуються роботи й з оснащення робочих місць управління авіацією й ведення протиповітряного бою сучасними технічними засобами, які є на озброєнні українського війська. Встановлено і модуль навчального корпусу, обладнано ґрунтову злітно-посадкову смугу.

У Командуванні Повітряних Сил запевняють: будівництво триває відповідно до графіка, а фінансування – ритмічне. Повної готовності полігон планово набуде до кінця наступного року.

«До кінця 2019-го маємо звести та обладнати низку об’єктів інфраструктури Державного випробувального полігону «Ягорлик», – розповів заступник командувача Повітряних Сил ЗС України з бойової підготовки генерал-лейтенант Павло Зуєв.

«Зокрема плануємо завершити спорудження сонячної електростанції, артезіанської свердловини, обладнати навчальні класи мультимедійними й інтерактивними засобами», — додав він.

Водночас з будівництвом триває процес укомплектування особовим складом. Уже призначено керівництво полігону, яке займається відбором кандидатів і формуванням підрозділів відповідно до затвердженого штату.

Державний випробувальний полігон «Ягорлик» будують з використанням найкращих технологій енергоефективності та автономності. Він матиме власну електростанцію, що генеруватиме електроенергію за допомогою сонця та вітру й артезіанські свердловини. Його оснастять сучасними вимірювально-обчислювальними комплексами.

Відповідно до проєкту, його інфраструктуру утворюватимуть казарми покращеного планування на дві з половиною сотні осіб, гуртожиток на 100 місць, навчальний корпус, лазні, їдальні, автостоянки, пункт управління, штаб полігону і КПП. Передбачене і зведення технічно-складської зони з продовольчими та промисловими складами, пожежним депо, навісами для вантажної автотехніки, а також два вертолітні майданчики.

Свежее

В Китае рухнул рынок автомобилей: сокращение продаж составляет больше 90%

Из-за вспышки коронавируса в Китае катастрофически упали продажи новых автомобилей. В первые две недели февраля они снизились на 92%...

Жители крупного города в РФ жалуются на запах химических веществ в воздухе: что известно

В Российской Федерации жители города Омск массово жалуются на химический запах в воздухе. Об этом сообщают российские СМИ. Местная лаборатория экомониторинга уже зафиксировала превышение предельно-допустимой концентрации...

РФ вооружает Сербию: что известно о поставке российского ЗРК

Спустя несколько дней после того, как министр обороны Российской Федерации Сергей Шойгу во время посещения Сербии заявил о расширении сотруничества двух стран, Белград отчитался...

Это может быть интересно