Радники глав держав «нормандської четвірки» провели чергові переговори: про що домовились

-

Читайте также

19 квітня відбулася зустріч радників глав держав «нормандської четвірки» (Україна, Німеччина, Франція, Росія) в режимі відеоконференції, повідомила у Telegram Українська делегація для участі у Тристоронній контактній групі.

Головним її питанням стало обговорення практичних кроків, необхідних для дотримання  режиму повного та всеосяжного припинення вогню.

«Усі сторони підтвердили своє прагнення до дотримання режиму повного та всеосяжного припинення вогню», — йдеться у повідомленні.

Навіть, прозвучала цікава пропозиція провести наступну зустріч політичних радників безпосередньо на лінії розмежування з метою прийняття необхідних рішень в конкретних умовах.

Конкретні заходи, які б могли вдосконалити механізм контролю за дотриманням режиму припинення вогню, політичні радники доручили опрацювати в Підгрупі з безпеки ТКГ, відповідне засідання якої заплановане на 20 квітня.

Як повідомляла група «ІС», Кулеба запропонує главам МЗС країн ЄС кроки для зміцнення підтримки України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Окупанти мілітарізують дітей у Донецьку. ФОТО

Окупанти у Донецьку підступно готують та використовують дітей для подальшої участі у військових конфліктах по всьому світу. Про це...