Рада Європи засуджує незаконне «приєднання» росією окупованих територій України

-

Читайте также

Рада Європи засуджує незаконне «приєднання» до російської федерації тимчасово окупованих нею територій України.

Про це йдеться у спільній заяві міністра закордонних справ Ірландії та голови Комітету міністрів Ради Європи Саймона Ковені, президента Парламентської асамблеї Ради Європи Тіні Кокса і генерального секретаря Ради Європи Марії Пейчинович-Бурич, передає Укрінформ.

«Рада Європи рішуче засуджує рішення російської федерації продовжити незаконну анексію територій, які вона зараз окупує в Україні. Примусова зміна міжнародних кордонів за рахунок іншої суверенної держави та так звані «референдуми», що передували цьому, є грубим порушенням міжнародного права і не можуть бути визнані», — йдеться у заяві.

Лідери РЄ підкреслюють, що як держава-окупант росія продовжує нести повну відповідальність за дотримання прав людини на відповідних територіях, а також в окупованому Криму. Вони наголошують, що росія повинна негайно вжити заходів для деескалації і повернутися до принципів міжнародного права, які залишаються наріжним каменем миру в Європі та за її межами.

«Рада Європи продовжуватиме підтримувати народ і владу нашої держави-члена — України. Наша відданість незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів залишається однозначною та непохитною. Ми знову закликаємо до негайного припинення конфлікту та повернення миру в Європу», — заявили лідери РЄ.

Група ІС повідомляла про те, що Пентагон планує створити нове командування в Європі для координації допомоги Україні.

_______________________________________________________________

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Україна має повне право звільнити Крим — заява глави Мюнхенської безпекової конференції

Україна має повне право відвоювати Крим, адже півострів - невід’ємна частина її території. Про це заявив глава Мюнхенської безпекової...