На Донбас знову перекинули російських снайперів, в зв’язку з чим українська армія несе більше втрат. Про це повідомляє головне управління розвідки Міноборони України.

Командування російсько-окупаційних військ вживає заходів для посилення психологічного впливу на військовослужбовців українських силових структур.

«Мова йде про збільшення втрат особового складу в передових підрозділах Об’єднаних сил за рахунок перекидання з території РФ на тимчасово окуповану територію в Донецькій і Луганській областях додаткових снайперських підрозділів, озброєних в т.ч. снайперськими гвинтівками іноземного виробництва», — повідомили в розвідці.

Одночасно вживаються заходи щодо недопущення викриття вищого офіцерського складу ЗС РФ, які проходять службу в органах військового управління «1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ» за рахунок посилення їх охорони підрозділами спеціального призначення.
 
Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше стало відомо, що для забезпечення терористичної діяльності російських окупаційних військ в період з 9 по 15 липня з території РФ було доставлено близько 4500 тонн різноманітних ПММ, а також до 150 тонн інших предметів матеріально-технічного постачання.