Путін всіх переграв: мобілізовані в рф не отримають великих виплат

-

Читайте также

На тлі оголошення «часткової» мобілізації та масової втечі чоловіків із росії, перші призовники почали викладати у соціальних мережах відео з військових частин. Окрім заржавілої зброї, відсутності належного зимового екіпірування та умов для проживання, новобранців через день після «підготовки» почали відправляти на передову, повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України.

Нещодавно сіткою ворожих Telegram-каналів поширювалась інформація про неготовність ВПК рф та неспроможність не лише випускати нове озброєння, а й навіть ремонтувати пошкоджену техніку, що прибуває з фронту.

Але це не всі сюрпризи, які підготувала російська влада для російського «гарматного мяса».  Хоч пропагандисти і запевняють новоприбулих, що вони нестимуть службу на території «новопроголошених республік» за великі гроші, а не повідомляють, що після «возз’єднання» ТОТ із рф виплати за російським законодавством припиняться. І воюватимуть «могилізовані» за символічну «мінімалку».

Як повідомляла група «ІС», мобілізовані росіяни розповідають, що їх одразу відправили на забій.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

СБУ викрила високопосадовців з митниці, які блокували вивезення зерна до ЄС

Служба безпеки продовжує комплексно протидіяти системним загрозам управлінню державою в умовах війни. В результаті слідчо-оперативних дій на Київській, Львівській...