Путін відмовляється вводити російську вакцину від коронавірусу

-

Читайте также

Президент Російської Федерації Володимир Путін не хоче вводити російську вакцину від коронавірусу через «особливі застережні заходи». В той же час, чи будуть йому колоти вакцину російського виробника, чи він буде очікувати іншої — поки що залишається таємницею. Про це стало відомо із заяви офіційного представника Кремля Дмитра Пєскова виданню «РИА Новости».

У Кремлі заявили, що не приховуватимуть рішення Володимира Путіна зробити щеплення від коронавирусу, але поки рішення про вакцинацію главою російської держави не ухвалено.

«У випадку глави держави діють особливі запобіжні заходи», — сказав Пєсков у відповідь на питання, чому Путін ще не зробив щеплення проти COVID-19.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше в російському Міністерстві охорони здоров’я запропонували залишати лікарів без соцпідтримки за відмову від вакцинації російським препаратом від коронавірусу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Агрессия РФ: Польша предложила союзникам варианты ответных мер

В Польском институте международных отношений (PISM) предложили Евросоюзу ввести новые финансовые санкции против России из-за «агрессивных шагов» Москвы, направленных...