Пункт пропуску “Рава-Руська” та “Скадовський морський порт” відновлять роботу — рішення Уряду

-

Читайте также

У середу, 6 травня, Уряд одноголосно вирішив відновити роботу пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення “Рава-Руська” та для морського сполучення “Скадовський морський торговельний порт”, які були тимчасово закриті у зв’язку з пандемією, повідомляє Урядовий портал.

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій зазначив, що технологічні особливості перевантаження та оформлення вантажів у морських портах України не передбачають тісного контакту між людьми.

«Тому доцільно відновити цю роботу”, — підкреслив міністр, також наголосивши, що пункти пропуску через кордон для морського сполучення у Скадовському порту та для автомобільного сполучення “Рава-Руська” розпочинають свою роботу після вимушеного карантину.

Відновлення роботи Скадовського морського торговельного порту вкрай важливе для збільшення вантажопотоку та забезпечення існуючого попиту, а відновлення роботи пункту пропуску “Рава-Руська” дозволить значно зменшити завантаженість нині працюючих КПП “Ягодин” та “Краківець” для автомобільного сполучення з Республікою Польща.

Крім цього, це сприятиме мінімізації великого скупчення вантажного транспорту на кордоні, що важливо в умовах поширення COVID-19, а також забезпечить стабільне здійснення міжнародної торгівлі як з Польщею, так і з ЄС в цілому, переконаний міністр.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Кабінет міністрів України розробив план виходу країни з карантину, пов’язаного з пандемією коронавірусу SARS-CoV-2. План заходів оприлюднив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Евросоюз встревожен стремлением РФ интегрировать Донбасс: подробности

Российская Федерация планирует "де-факто интегрировать" часть территории Украины, говорится во внутреннем документе Евросоюза, распространенном между странами-членами ЕС. Об этом...