Псевдореферендуми на окупованих територіях України координувала адміністрація путіна, — ГУР

-

Читайте также

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький заявив про те, що підготовка та проведення заходів псевдоволевиявлення на окупованих територіях України координувалися адміністрацією президента рф.

Про це він розповів військовому телебаченню України, передає ГУР.

За словами представника воєнної розвідки України, на тимчасово окупованих територіях України постійно перебували російські високопосадовці, а представники федеральних утворень рф надавали допомогу так званим виборчим комісіям.

Представник ГУР МО України зазначив, що росія провела потужну інформаційну кампанію, основною метою якої було переконання Європейської громадськості у дотриманні окупантами норм міжнародного права.

«За даними ГУР МО України російські пропагандисти в різних місцях створювали постановочні сюжети. Завозили людей із ростовської області та Криму для того, щоб створити так звану масовку. Показати, наскільки люди радіють, наскільки вони дружно йдуть голосувати. Цю картинку будуть показувати російському глядачу і будуть намагатися переконати Європу, що це відбулося відповідно до міжнародного права. Але ми розуміємо, що це фейк. Це чергова потужна інформаційна кампанія, які проводить рф, покриваючи свої злочини», – підсумував Вадим Скібіцький.

Група ІС повідомляла про те, що операція ЗСУ з оточення росіян в Лимані вже на етапі завершення.

_________________________________________________________________

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

У Литві демонтують найбільший меморіал радянським військам

Муніципалітет Вільнюса розпочав роботи з демонтажу радянських скульптур на Антакальніському цвинтарі. Роботи можуть тривати близько трьох тижнів. Про це...