Протидія кіберзагрозам РФ: фахівців ЗСУ запросять на навчання Locked Shields

-

Читайте также

Особливу увагу в оборонних відносинах України та США приділено посиленню співпраці в сфері кібербезпеки, повідомляє українська воєнна розвідка.

Серед стратегічних напрямів міжнародної співпраці – протидія кіберзагрозам з боку РФ. Заступник Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Юлій Гере провів зустріч з американською делегацією на чолі з начальником управління J 67 Командування ЗС США в Європі Вільямом Кейтером.

Сторони обговорили стан цифрової трансформації та інформаційної безпеки в Міністерстві оборони й Збройних Силах України, пріоритети та перспективні напрями безпекового співробітництва.

Начальник управління з питань розвитку взаємосумісності, кібербезпеки та організації навчань Вільям Кейтер зазначив, що в Командуванні ЗС США в Європі готуються запросити на багатонаціональні навчання Locked Shields українських кіберфахівців, які в майбутньому, на думку американської сторони, могли б стати інструкторами у Збройних Силах України.

Як повідомляла група «ІС», СБ України успішно продовжує системну роботу з нейтралізації кіберзагроз.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Кризис ОДКБ: как Кремль пытается использовать фактор «Талибана» в Средней Азии

Сегодня в столице Таджикистана Душанбе открылось заседание Совета коллективной безопасности стран-членов ОДКБ. В этом сходняке принимают участие президент Армении,...