Приватна компанія за 20,5 млн грн виготовить 30 башт для бронетранспортерів

-

Читайте также

Приватне підприємство з міста Первомайськ Миколаївської області «Завод «Фрегат» очікує рішення про визнання переможцем тендеру на поставку 30 башт для БТР-4, який проводився Державним підприємством «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.Морозова» за спрощеною процедурою. Про це інформує ресурс Ukrainian Military Pages з посиланням на протокол розкриття, оприлюднений на порталі ProZorro.

За 30 башт для БТР-4Е ПрАТ «Завод «Фрегат» отримає 20 473 830 гривень, тобто одна одиниця виробу коштуватиме 682 461 грн.

Башти повинні бути поставлені шістьма партіями по 5 штук, через 60, 90, 120, 150, 180 та 210 робочих днів.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, на 2021 рік Міністерство оборони уклало договори з ХКБМ на постачання 75 бронетранспортерів БТР-4Е (з них 60 у «морській версії» для морської піхоти ВМСУ), одного командирського БТР-4К та однієї броньованої ремонто-евакуаційної машини БРЕМ-4РМ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Морпіхи ЗСУ здійснили десантування на Тендрівську косу: ефектні фото

У рамках тактико-стройового заняття особовий склад підрозділів 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського підвищував свою спроможність...