Прикордонники затримали бойовика «ДНР», який переховувався у Краматорську

-

Читайте также

Прикордонники Краматорського прикордонного загону затримали бойовика, який переховувався від правосуддя у прифронтовому місті.

Про це йдеться у повідомленні МВС України.

Громадянин України в 2014 році брав активну участь у злочинах на території Донецької області в складі незаконного збройного формування «ДНР».

Колишній бойовик намагався сховатися від правосуддя та війни в прифронтовому місті Краматорськ. Тепер його очікує покарання, передбачене ст. 260 ККУ (Створення непередбачених законом воєнізованих або збройних формувань). Наразі тривають слідчі заходи.

Загалом з початку 2020 року оперативні підрозділи Східного регіонального управління Державна прикордонна служба України виявили 23 особи, причетні до злочинів проти держави та діяльності НЗФ. Розпочато 22 кримінальні провадження. Стосовно 10 осіб вже прийнято обвинувальні рішення судів, стосовно інших – матеріали знаходяться на судовому розгляді.

Як повідомляла група «ІС», у СБУ відзвітували про кількість кримінальних проваджень за тероризм.

загрузка...

Свежее

Путину не нужен мир в Ливии: Москва ставит на Каддафи

На фоне относительной стабилизации военно-политической ситуации в Ливии произошло очень важное событие. 30 июля была реализована договоренность об открытии...