Прикордонники запобігли вивезенню в РФ великої суми валюти: подробиці

-

Читайте также

Українка намагалася потай перемісти 2 мільйони російських рублів через державний кордон. Вона прямувала до РФ через пункт пропуску «Мілове», повідомили у ДПСУ.

Під час прикордонного контролю військовослужбовці Луганського загону зі складу Об’єднаних сил звернули увагу на нервову поведінку жінки. Враховуючи наявні ризики щодо можливого переміщення заборонених предметів прикордонники прийняли рішення про додатковий огляд речей українки.

Згодом спільно з працівниками ДФС в особистих речах громадянки виявили 2 млн рос. рублів. Виявлена сума, в гривневому еквіваленті це понад 730 тис. грн, значно перевищує дозволену законодавством України для переміщення через державний кордон.

Жінка пояснила, що кошти вона перевозила на прохання знайомого, який обіцяв їй за цю послугу винагороду. Стосовно громадянки України складено документи адміністративного провадження. Російські мільйони вилучено встановленим порядком.

Як повідомляла група «ІС», прикордонники повідомили, скільком росіянам заборонили в’їзд в Україну.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Кампанія РПЦвУ проти Вселенської Патріархії: пропагандисти влаштували чергову провокацію

Чим ближчою стає дата візиту Вселенського патріарха Варфоломія до України, тим більшим стає опір представників Російської Церкви. Відкритий гнів...