Прикордонники вдосконалювали навички поводження з груповою зброєю. ФОТО

-

Читайте также

Прикордонники Харківського загону протягом двох днів на базі прикордонної комендатури швидкого реагування вдосконалювали навички теоретичного та практичного поводження з груповою зброєю, інформує прес-служба ДПСУ.

У перший день зборів військовослужбовці здавали заліки зі знань тактико-технічних характеристик та будови зброї. Після теорії прикордонники перейшли до відпрацювання практичних навичок володіння зброєю та відпрацювання вправ навчальних стрільб з кулемета, гранатомета та снайперської гвинтівки у різних умовах бою.

Основна мета зборів була навчити рішучості та вмінню швидко оцінювати обстановку і приймати правильні рішення при виконанні спільних завдань, адже від злагодженості дій підрозділів залежить успіх бою.

Зазначається, що усі військовослужбовці показали добрі та відмінні результати.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше військові розповіли, скільки операторів Javelin підготували у Школі протитанкової артилерії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

СБУ затримала колаборантку, яка “здавала” окупантам учасників руху опору

Служба безпеки викрила ще одну ворожу поплічницю в результаті стабілізаційних заходів у звільнених районах Донецької області. Під час захоплення...