Робота на контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування в Донецькій та Луганській областях ведеться в штатному режимі.

Про це повідомляє в Facebook прес-центр Операції об’єднаних сил.

Як повідомляється, протягом минулого тижня через лінію розмежування було оформлено 266 тисяч громадян і 33 тисячі транспортних засобів. Відмовлено — 158 особам в зв’язку з відсутністю необхідних документів.

Під час здійснення контрольно-перевірочних заходів прикордонниками в контрольних пунктах в’їзду-виїзду виявлено 17 паспортних документів України з ознаками часткової підробки.

За адміністративні правопорушення до відповідальності в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування притягнуто 14 громадян, відносно яких встановлено, що вони перетнули державний кордон України з Російською Федерацією в недіючих пунктах пропуску на тимчасово неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону.

Крім цього, матеріали справ про адміністративні правопорушення складено відносно іноземця, що порушили правила перебування на території України та громадянина України, який порушив режимні правила в КПВВ.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 69 вантажівок з гуманітарною допомогою для мешканців Донбасу. Загалом оформлено гуманітарних вантажів вагою понад тисячу тон.

Як повідомляла раніше група ІС, всі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії зіткнення в районі операції Об’єднаних сил переходять на літній графік роботи. Контрольно-перевірочні заходи будуть здійснюватися щоденно з 06.00 до 20.00.