Домой Новости Представники ЗСУ відвідали Стратегічне командування НАТО: деталі візиту

Представники ЗСУ відвідали Стратегічне командування НАТО: деталі візиту

Співпраця Україна-НАТО триває, і днями відбулася чергова важлива зсутріч сторін. Про це повідомили у прес-службі Міноборони.

З 19 по 22 листопада відбувся візит делегації Збройних Сил України на чолі із заступником начальника Генштабу генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим до Стратегічного командування НАТО з операцій, м. Монс (Королівство Бельгія).

Українська делегація отримала розгорнуту інформацію про завдання та відповідальність штабів стратегічного та оперативного рівня під час планування та в ході проведення операцій.

Наєв поінформував представників Стратегічного командування НАТО з операцій про стан трансформації системи управління ЗС України, безпекову та оперативну обстановку довкола України, ситуацію в районі проведення ООС, у тому числі, на ділянках розведення сил і засобів.

Під час зустрічі генерал-лейтенанта Сергія Наєва з начальником штабу Стратегічного командування НАТО з операцій генералом Маркусом Кнейпом (Німеччина), сторони обмінялися відвертими думками про наміри щодо майбутніх професійних відносин.

Раніше стало відомо про те, що окупанти були найбільш активні під Маріуполем, у ЗСУ є травмовані.