Представники ЗС України та Туреччини обговорили український шлях до НАТО

-

Читайте также

Під час офіційного візиту до Анкари відбулися зустрічі Командувача Сухопутних військ ЗС України з міністром національної оборони Турецької Республіки генералом армії Хулусі Акаром та командувачем Сухопутних військ ЗС Туреччини армійським генералом Уміт Дюндаром.

Про це пише офіцер СВ ЗСУ Іван Арєф’єв.

Як повідомляється, генерал-полковник Олександр Сирський зазначив, що ЗСУ протистоять терористичному угрупованню, до складу якого входять регулярні підрозділи ЗС РФ. Ситуація залишається напруженою і має тенденцію до загострення. Агресор використовує територію Донецької та Луганської областей, як полігон для випробовування нового озброєння. У той же час Україна, попри складну ситуацію, досягла значних успіхів в оснащенні Збройних Сил озброєнням та військовою технікою.

Олександр Сирський наголосив,  що співробітництво зі збройними силами дружніх країн — це ефективний механізм нарощення оборонних спроможностей Сухопутних військ ЗС України і подякував армійському генералу Уміт Дюндару за запрошення відвідати міжнародну виставку оборонної промисловості IDEF–2021, яка відбудеться в травні у Стамбулі.

В ході зустрічі з Хулусі Акаром командувач Сухопутних військ ЗСУ подякував керівництву Турецької Республіки за послідовну політичну підтримку України, невизнання окупації Криму, матеріально-технічну та фінансову допомогу ЗС України. Окремо Олександр Сирський відмітив допомогу турецької сторони у лікуванні та реабілітації наших поранених військовослужбовців.

 На завершення зустрічі він зауважив, що для України вкрай важливе питання набуття членства в НАТО: «Ми зацікавлені у подальшій всебічній підтримці з боку Туреччини нашого стратегічного курсу на вступ до Північноатлантичного блоку», — зазначив генерал-полковник Олександр Сирський.

Нагадаємо, НАТО вважає Україну ключем для всієї системи євроатлантичної безпеки.

Як повідомляла група ІС, у Туреччині вже збирають нову партію безпілотних літальних комплексів Bayraktar TB2 для України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

США помогут Украине модернизировать систему ПВО: первые шаги уже сделаны

Для начала почитайте душевный текст, опубликованный Генштабом: "Протягом тижня фахівці з питань оцінки системи протиповітряної оборони Сполучених штатів Америки працювали...