Представники ВМС ЗСУ зустрілися з капітанами військових кораблів НАТО

-

Читайте также

У рамках дружнього візиту до України корабля «Дефендер» Королівських Військово-Морських Сил Великої Британії та корабля «Евертсен» Королівських Військово-Морських Сил Нідерландів представниками Командування ВМС ЗС України було проведено протокольні зустрічі, інформує прес-служба Військово-Морських Сил ЗС України.

З української сторони зустріч очолив заступник командувача ВМС ЗС України капітан 1 рангу Олексій Доскато. Велику Британію представляли командир корабля HMS Defender D36 Королівських Військово-Морських Сил Великої Британії капітан 2 рангу Вінс Оуен та Військово-морський аташе при Посольстві Великої Британії в Україні капітан 2 рангу Девід Алсіндор.

Королівство Нідерланди представили командир корабля HNMLS Eversten F805 Королівських Військово-Морських Сил Нідерландів капітан 2 рангу Джордж Пастор та Аташе з питань оборони при Посольстві Королівства Нідерландів в Україні підполковник Ерік ван Вюрен.

В ході зустрічей заступник командувача ВМС ЗС України капітан 1 рангу Олексій Доскато подякував гостям за воєнно-політичну підтримку у захисті національного суверенітету та відновлені територіальної цілісності Україні у боротьбі з агресією РФ.

Також заступник очільника українських ВМС коротко проінформував візитерів щодо поточної безпекової ситуації у Азово-Чорноморському регіоні та основних напрямів реформування українських ВМС.

Гості подякували за теплий прийом в Україні та наголосили на своїй всебічній підтримці прагнення українських ВМС набути максимальної взаємосумісності з підрозділами НАТО, що дозволить в перспективі Україні інтегруватися у світову систему безпеки, яку забезпечує Північноатлантичний Альянс.

На завершення сторони обмінялися пам’ятними сувенірами.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, кораблі НАТО пришвартувалися у порту Одеси вчора вдень, 18 червня.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В РФ скончался врач, который заразился COVID-19 после прививки «КовиВак»

В Нижнем Новгороде вскоре после прививки препаратом «Ковивак» от коронавируса скончался врач Михаил Животовский, сообщают российские СМИ. Он был главным...