Правозахисники зафіксували масовий виїзд мешканців ОРДЛО до Росії: подробиці

-

Читайте также

Мешканці окупованих територій Донецької та Луганської областей масово виїжджають на роботу до Росії. Про це повідомила Східна правозахисна група.

За інформацією правозахисників, така активізація пов’язана з початком відкриття літнього сезону на півдні РФ, де мешканців ОРДЛО запрошують працювати, як обслуговуючий персонал. Також багато мешканців ОРДЛО працюють в РФ вахтовим методом по три місяці, на травневі свята та «червону горку» вони повертаються до ОРДЛО, а зараз знову виїжджають.

Щоб оформитись на роботу в РФ потрібен паспорт РФ (або, як мінімум паспорт НЗФ «ЛДНР»), але щоб отримати паспорт РФ В ОРДЛО потрібно вистояти чергу, та у зв’язку з травневими святами, а також днями НЗФ «ЛНР» та «ДНР», центри по оформленню паспортів не працювали, та звісно накопились черга.

Зазначається, що мешканці ОРДЛО працюють в РФ не тільки на шатах, це і плантації, і готелі, і будівельні майданчики, і охоронці.

«Наразі окупаційні адміністрації РФ в ОРДЛО намагаються здійснити всі важелі впливу, щоб населення працювало в РФ», — зазначають правозахисники.

Група «ІС» повідомляла, з чим зіткнулися жителі ОРДЛО після 7 років окупації.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Группа G7 призвала РФ вывести войска из Украины

В итоговом коммюнике саммита "Группы семи" лидеры Великобритании, Германии, Италии, Канады, США, Франции и Японии обратились с требованиями к...