Правоохоронці викрили ділків, які постачали в ОРДО лікарські засоби

-

Читайте также

Правоохоронці викрили схему постачання в ОРДО товарів народного споживання, в тому числі і лікарських засобів. Ділки до митних документів вносилися недостовірні дані про нібито експортування товарів до Республік Азербайджан та Грузії транзитом через територію Російської Федерації, хоча фактично вони постачалися на тимчасово окуповані території Донецької області, повідомили у Офісі генпрокурора.

Під час проведення обшуків правоохоронцями вилучено близько однієї тонни лікарських засобів орієнтовною вартістю 1,9 млн грн, 18 тонн косметичних виробів вартістю близько 800 тис грн, товарно-супроводжувальні документи. А під час чергової спроби постачання товарів — транспортний засіб.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває та здійснюється слідчим відділом Управління СБУ в Дніпропетровській області за оперативного супроводу Головного управління ДФС в області та Головного відділу контррозвідувального захисту економіки Управління СБУ в області.

Як повідомляла група «ІС», СБУ блокувала масштабне протизаконне постачання ліків у «ДНР».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Инфляция в России ударила по реальным размерам пенсии

Высокая инфляция в России в первой половине текущего года отразилась на размерах пенсии в реальном выражении. По данным Росстата,...