Права людини в Криму: окупанти вимагали від адвоката в’язнів Кремля роздягнутися догола

-

Читайте также

В тимчасово окупованому Сімферополі російські силовики вимагали від адвоката в’язнів Кремля Едема Семедляєва роздягнутися догола. Про це повідомляє видання QIRIM.News з посиланням на юриста Назіма Шейхмамбетова.

Шейхмамбетов зазначив, що під час надання правової допомоги своїм підзахисним Семедляєв вів аудіозапис на диктофон, щоб зафіксувати можливі правопорушення силовиків. Співробітники поліції ж зажадали відключити запис, хоча закон дозволяє адвокату вести аудіозапис в цьому випадку.

Після того, як Семедляєв повідомив, що ця вимога окупантів незаконна, російські поліцейські почали складати протокол за статтею 19.3 Кодексу Адміністративних правопорушень РФ (Непокора законному розпорядженню співробітника поліції, військовослужбовця, співробітника органів федеральної служби безпеки, співробітника органів державної охорони і тд).

«Потім співробітники поліції зажадали від Семедляєва роздягнутися догола, щоб вилучити у нього аудіозапис. Семедляєв повідомив, що готовий викласти все що у нього є добровільно, не проти, щоб провели особистий огляд і навіть зняти верхній одяг. Однак роздягатися повністю догола він відмовився оскільки це суперечить його релігійним переконанням», — сказав Шейхмамбетов.

Російські поліцейські наполягли на своєму і склали ще один протокол за за статтею 19.3 Кодексу Адміністративних правопорушень. Відзначимо, що дана стаття передбачає арешт до 15 діб.

На даний момент Семедляев все ще знаходиться у відділенні поліції і ймовірно вже затриманий.

Раніше адвокат Ліля Гемеджі повідомила, що в Сімферополі хочуть затримати Семедляєва. Адвокат приїхав до відділу поліції «Центральний», щоб надати юридичну допомогу затриманим вранці біля будівлі «Кримського гарнізонного військового суду» кримським татарам.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Генсек ООН опублікував доповідь про права людини у окупованому Криму.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Турции разработали дрон-бомбардировщик. ВИДЕО

В Турции вооружили дроны Cargo-150 системами для сброса 81-мм минометных боеприпасов. Об этом сообщает турецкий институт исследований и оборонной...