Повітряні сили ЗСУ залучать до операції ORBITAL: що відомо

-

Читайте также

6 листопада, командир операції «Oрбітал» полковник Майк Веймут, під час зустрічі в Командуванні Повітряних Сил заявив, що його основне завдання – допомогти силам оборони України стати сильнішими.

Про це повідомляє «АрміяInform».

«Військові нашої країни проводять десятки операцій по всьому світу, при цьому, саме співпраця з Україною є для нас одним із пріоритетів, –  заявив полковник Майк Веймут, командир операції «Oрбітал»  представникам Командування Повітряних Сил ЗС України.

Та додав, що хоча основним акцентом роботи британців в Україні є підготовка військових сухопутних військ, до операції «Oрбітал» залучать  фахівців та підрозділи Повітряних Сил.

Orbital – тренувальна місія Великої Британії в Україні, що була організована після анексії Росією Криму на знак підтримки України. З початку місії військовослужбовці Великої Британії навчили вже понад 17 500 українських військовослужбовців.

Після візиту британського міністра оборони на Донбас тренувальну місію  в Україні продовжили ще на три роки, до березня 2023 року.

В Командуванні Повітряних Сил прокоментували, що залучення до операції «Oрбітал» та й співпраця з Великобританію загалом є вкрай важливою для України, адже ми орієнтуємось на стандарти країн Альянсу.

Нагадаємо, у 2017–2018 роках уже провели низку тренувань наші іноземні партнери для фахівців Повітряних Сил. Вони відбулися й у військових частинах, і в Харківському університеті Повітряних Сил. Це були заняття з тактичної медицини, пошуково-рятувального забезпечення, виживання льотного складу, курси штабного планування.

Як повідомляла група «ІС», український підрозділ ДШВ став другим на навчаннях у Британії.

загрузка...

Свежее

Валдайские тезисы Путина об Украине: что скрывается за «откровениями» кремлевского диктатора

Почему он не пьёт таблетки? Или он всё это говорит трезвым? Нынешний мелкотравчатый кремлёвский Саурон опять "съездил на Валдай" ну...