Домой Новости Повітряні Сили ЗСУ проводять контрольні випробовування турецьких БПЛА Bayraktar TB2

Повітряні Сили ЗСУ проводять контрольні випробовування турецьких БПЛА Bayraktar TB2

Випробувальна бригада Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки проводить контрольні випробування ударного оперативно-тактичного середньовисотного безпілотного літального апарата з великою тривалістю польоту Bayraktar TB2. Про це інформує прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

Випробування дозволять визначити тактико-технічні та льотно-технічні характеристики БПЛА з оновленим обладнанням.

Саме командою ДНДІ ВС ОВТ розроблено програму та методики контрольних випробувань, за якою здійснюються льотні експерименти у співпраці з представниками турецької компанії-виробника Bayraktar TB2.

Випробувальні польоти здійснюють екіпажі Повітряних Сих ЗС України, які пройшли підготовку в Турецькій Республіці.

«На сьогодні є значний прогрес співпраці між Україною та Туреччиною у військовій сфері. Знаковим моментом, є те, що випробування проводились під час офіційного візиту делегації України до Турецької Республіки для підписання угоди щодо розширення українсько-турецького військово-технічного співробітництва», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як вже повідомляла група «ІС», ЗСУ випробували Bayraktar в умовах сучасного бою.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.