Повинен стати незалежним від Газпрому: оператор «Північного потоку-2» програв суд

-

Читайте также

Вищий земельний суд Дюссельдорфа розглянув скаргу компанії-оператора Nord Steam 2 на Федеральне мережеве агентство Bundesnetzagentur і прийняв рішення, що газопровід повинен відповідати нормам газової директиви ЄС. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.

Таким чином, компанія-оператор «Північного потоку-2» повинна стати незалежною від «Газпрому». Крім того, 50% пропускної здатності газопроводу мають стати доступні для інших постачальників.

«Правила ЄС вимагають, щоб компанії, які виробляють, транспортують і поширюють газ на території Європейського Союзу, були відокремлені або «нерозділені». Вони повинні забезпечувати чесну конкуренцію на ринку і запобігти можливим перешкодам для інших компаній у доступі до інфраструктури. Це означає, що компанія, яка транспортує газ, повинна продавати свої потужності третім сторонам», — пише Reuters.

Цю інформацію підтверджує також агентство Bloomberg.

За інформацією Bloomberg, компанія-оператор газопроводу «Північний потік-2», «Nord Stream 2 AG», програла в суді Німеччини справу про звільнення газопроводу від вимог газової директиви ЄС.

Серед головних положень директиви — поділ компаній, що постачають газ, і компаній, які його транспортують. Це означає, що компанія-оператор «Північного потоку-2» повинна бути незалежною від «Газпрому», а 50% його пропускної потужності повинні резервуватися для альтернативних постачальників. Винятки можливі, але тільки зі схвалення Єврокомісії.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, посол України не виключає зміни позиції Німеччини щодо «Північного потоку-2» після виборів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Минкульт РФ опубликовал план по «укреплению духовных скреп»

Министерство культуры Российской Федерации вынесло на общественное обсуждение проект указа президента страны «Основы ‎государственной политики по сохранению и укреплению...