Повені в Німеччині: тридцять тисяч людей залишилися без води та електрики

-

Читайте также

Запаси питної води в регіонах Німеччини, які постраждали від стихії, поповнюють шляхом очищення річкової води. Близько 30 тисяч людей, за даними рятувальників, до сих пір позбавлені доступу до питної води і електрики.

Про це пише УНН.

Фахівці випробовують на міцність вцілілі будівлі, а також перевіряють наявність в них газу, електрики, води і працюючої каналізації.

Крім того, рятувальники намагаються поповнити запаси питної води шляхом очищення річкової. Цим займаються, зокрема, в лікарні міста Бад-Нойенар, що теж постраждала від повені.

До ранку 24 липня кількість жертв руйнівної повені збільшилася до 179 осіб. Однак цими вихідними синоптики прогнозують нові зливи.

Влада землі Північний Рейн-Вестфалія надасть постраждалим від повені громадянам, компаніям та місцевій владі в якості невідкладної допомоги 200 мільйонів євро, повідомив прем’єр-міністр цієї землі Армін Лашет. Руйнівна повінь завдала регіону “глибокі рани”, заявив він в Дюссельдорфі після засідання земельного уряду.

Пакет термінової допомоги, серед іншого, включає виплати до 3500 євро на родину для купівлі одягу та інших предметів першої необхідності, підтримки постраждалих фірм і фермерів, а також надання коштів комунам для невідкладних ремонтних робіт.

Як повідомляла група «ІС», окупанти сповістили про масштабні наслідки після повені в Криму.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В России невзначай признали дефективность кустарных двигателей АИ-222-25

Уже не в первый раз отмечаю, как в России, в попытке показать свои технические и производственные возможности, представители кораблестроительной,...