Потужні БТР-3ДЄ: десантники оцінили нову вітчизняну техніку

-

Читайте также

Десантники 95-ї окремої десантно-штурмової бригади на тактичних навчаннях обкатували вітчизняний БТР-3ДЄ.

Про це розповідає інформагентство МО України «Армія Inform».

Зокрема старший водій роти вогневої підтримки старший солдат Андрій Маркір’єв розповів про вітчизняний бронетранспортер наступне:

«Наша бригада має дуже напружений ритм бойової підготовки. У Збройних Силах України я вже понад вісім років. Встиг застати те, що було раніше на озброєнні, і тому можу порівняти з тим, що ми отримали нещодавно. Нині ми проводимо, так би мовити, «обкатку» цих машин. Техніка не підводить. Особисто я керую БТР-3ДЄ».

Серед беззаперечного позитиву своєї нової машини старший солдат Андрій Маркір’єв назвав хороші німецькі двигуни, автоматичну коробку передач та покращену ходову частину. Крім цього, за словами військовослужбовця, бійці бригади схвально відгукуються про посилений броньовий захист бойової машини. Окремої уваги заслуговує електронне начиння бронетранспортера та його вогнева міць.

«Розумієте, тут стоїть не просто електроніка, яка запалює габаритні лампочки та підсвічує панель приборів, це вже складний комп’ютер, можна сказати, штучний інтелект, — продовжив розповідь старший солдат Андрій Маркір’єв. — Дуже хороші приціли, що дозволяють вести точний вогонь зі всього озброєння на далеких дистанціях. Крім цього, є окрема взаємно дублююча система роботи командир — навідник. Це дуже зручно в бою, адже можна швидко визначати особливо небезпечні цілі та знищувати їх. Командир може додатково робити цілевказання навіднику, або вести вогонь самостійно. Також у нас стоять новітні прилади нічного бачення, яке дозволяє вести прицільний вогонь уночі і в умовах сильного задимлення місцевості».

«Хочу подякувати конструкторам і за хорошу ергономічність бойової машини, — підкреслив старший солдат Андрій Маркір’єв. — Всі місця екіпажу дуже зручні. Можна виконувати свої завдання, не заважаючи один одному».

Також схвально відгукувались українські воїни і про засоби зв’язку, що встановлені на цих машинах. Вони виготовлені з урахуванням можливостей російських військ ставити перешкоди та знищувати наші канали зв’язку. Це дозволяє безперервно керувати підрозділами, коли російські окупаційні війська застосовують свої засоби РЕБ.

Високої оцінки заслужила наша новітня техніка і від військовослужбовців країн НАТО, які нині проводять сумісні тренування з бійцями Збройних Сил України.

«На нинішніх навчаннях я вперше побачив ці бойові машини українського виробництва. Вони викликають захоплення і щодо вогневого ураження, і щодо можливостей пересуватись місцевістю. Це потужна і сучасна техніка. Вона за певними характеристиками перевершує багато іноземних зразків», — сказав лейтенант Канадських Збройних Сил Мартін Вікс.

Як повідомляла група «ІС», ДП «Київський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», виготовив експериментальний корпус БТР3ДА з броньованої сталі виробництва однієї з країн НАТО.
загрузка...

Свежее

Дочка Роснефти устроила нефтеразлив на водоеме в Сибири. ВИДЕО

На месторождении «РН-Юганскнефтегаза» в Нефтеюганском районе Ханты-Мансийского автономного округа разорвался нефтепровод. Это очередная авария компании в этом году. По...