Потрібне «гарматне м’ясо»: Російські окупанти посилили пропаганду війни на Донбасі

-

Читайте также

За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російське окупаційне командування на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях вживає додаткових заходів для підвищення ефективності агітації на військову службу місцевого населення. Зокрема, посилено ведеться реклама триваючої пропагандистської акції «Дні відкритих дверей» у підрозділах з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

У ході акції демонструються зразки озброєння та військової техніки, проводяться постановочні заняття з рукопашного бою, відвідувачів ознайомлюють з показовими умовами проживання особового складу, зацікавленим пропонують виїзд на полігони для занять з вогневої підготовки.

При цьому, російські офіцери-пропагандисти, виявляють серед учасників заходів потенційних кандидатів для проходження військової служби з якими проводять індивідуальну агітаційну роботу та включають в списки для призову.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що окупанти підсилюють градус ненависті до України на Донбасі.

загрузка...

Свежее

Байден даст Путину время на размышление до Дня независимости Украины

Назначение гневного интервью Путина об Украине ближе к полночи 9 июня раскрывается в контексте предстоящей 16 июня встречи с...