“Потрапили в «мішок»: окупант розповів дружині, як неузгодженість дій командирів призвела до втрат. АУДІО

-

Читайте также

Окупаційні війська рф вирішили піти в атаку на Донецькому напрямку, проте їм завадила неузгодженість між власними підрозділами. У результаті піхота ворога зазнала втрат.

Про це свідчить аудіоперехоплення, надане Оbozrevatel хакерським угрупованням «Фронтові розмови окупантів». Зокрема, один з окупантів, які планували бойовий вихід, розповів, як загарбники потрапили в «мішок» до захисників України.

«Я знаю, що у вас там загинули. Ти ж казав, що підірвався хтось у вас на гранаті», – сказала йому дружина.

У відповідь військовий рф на ім’я Микола заявив, що втрат зазнав не його підрозділ, а піхотинці.

«Це піхота. Вони дебіли, їм сказали, підемо о сьомій ранку разом із нашими, наші підуть першими. Наші-то не дебіли, вміють, а в них якийсь дебіл їхній піхотний сказав: «Х**і ми будемо їх чекати, давайте зараз підемо, самі все зробимо – і без спецназу впораємося», – і погнав їх о шостій вечора. Прийшли прямо до «укропів» у мішок, знаючи, що вони праворуч-ліворуч і прямо сидять. Їх майже оточили», – розповів загарбник.

Як повідомляла група «ІС», oкупанти скаржаться на серйозні проблеми з кількістю особового складу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Рада закликала усунути росію з ООН

Верховна Рада закликала держави світу визнати росію країною-спонсором тероризму та усунути її зі складу ООН. Про це повідомив нардеп...