Поточна ситуація на Донбасі: окупанти здійснили вогневий наліт біля Новгородського та Зайцевого

-

Читайте также

Від початку поточної доби, станом на 12:00, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано сім фактів порушення противником встановленого режиму перемир’я. Вогонь з мінометів заборонених калібрів російсько-окупаційні війська відкривали в бік захисників Новгородського та селища Зайцеве. Вогневий наліт в районі згаданих населених пунктів противник здійснив одночасно, загалом витративши сімнадцять мін 120 та 82-го калібрів.

Окрім того, окупанти вели вогонь поблизу селищ Луганське та Новолуганське, а також Водяне, міста Авдіївка та Старогнатівки, що на Донецькому напрямку. При цьому противник активно застосовував піхотну зброю, включно з автоматичними гранатометами.

На всі без виключення ворожі вогневі провокації окупанти отримали адекватну відповідь від військовослужбовців Збройних Сил України, які застосовували виключно чергові вогневі засоби, без ведення вогню із заборонених зразків зброї.

Незважаючи на ворожі збройні провокації, наші оборонці мужньо тримають позиції та надійно контролюють противника по всій лінії бойового протистояння. Бойових втрат у лавах наших захисників з початку поточної доби немає.

Свежее