Від початку поточної доби, станом на 11:00, в районі проведення операції зафіксовано чотири випадки недотримання російсько-окупаційними військами встановленого режиму перемир’я. Двічі противник порушив режим припинення вогню на луганському напрямку і також двічі – на донецькому.

Так, о п’ятій ранку, з напрямку Докучаєвська  російсько-окупаційні війська відкрили прицільний вогонь зі станкових протитанкових і автоматичних гранатометів в бік наших позицій біля Миколаївки.

Далі, о 06:45 ворог цілив з ручних гранатометів РПГ та стрілецької зброї в районі Водяного. Вогонь вівся зі сторони н.п. Пікузи.

Але найбільш потужним і тривалим за часом був обстріл, здійснений противником біля с. Південне, що розпочався о 09:00 і тривав рівно годину. Тоді російсько-окупаційні війська застосували практично увесь спектр наявного у них піхотного озброєння, включно зі снайперським. Наші оборонці відкрили влучний вогонь у відповідь, застосувавши чергові піхотні вогневі засоби.

І ще один випадок недотримання окупантами режиму тиші зафіксовано сьогодні о 09:45 поблизу с. Золоте-4. Там ворог бив з кулеметів та стрілецької зброї.

Вже з початку поточної доби, в результаті ранкових перестрілок, на жаль маємо двох поранених військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил. Наразі вони отримують усю необхідну допомогу.