Станом на 12:00 російсько-окупаційні війська здійснили 7 обстрілів. На Луганському напрямку мав місце випадок застосування противником артилерії калібру 152 мм. Сталося це на початку поточної доби, коли окупанти з боку міста Первомайськ випустили 5 снарядів по опорних пунктах підрозділів Збройних Сил України неподалік Борівського.

Так само на початку доби відбувся 15-хвилинний обстріл з автоматичного гранатомету і стрілецької зброї позицій наших військ поблизу Луганського.

З 06:40 до 07:05 під вогнем з гранатометів різних систем та стрілецької зброї перебували захисники населеного пункту Золоте-4. Також на позиціях підрозділів Об’єднаних сил у цьому районі в цей час розірвалися 15 мін калібру 82 мм. Біля Зайцевого окупанти після 10:30 застосували ручні протитанкові гранатомети.

На Донецькому напрямку ворог з початком доби використав стрілецьку зброю під час провокаційного обстрілу військовослужбовців Збройних Сил України, які виконують бойові завдання поблизу Водяного.

Зі стрілецької зброї, а також станкових протитанкових гранатометів російсько-окупаційні війська з 11:25 до 12:00 обстріляли оборонців Широкиного. А в районі Новоселівки Другої окупанти з о пів на восьму ранку протягом 45 хвилин вели вогонь зі станкових протитанкових гранатометів і протитанкового ракетного комплексу.

За наявною інформацією, втрат серед особового складу Об’єднаних сил немає. Втрати ворога в результаті вогню у відповідь з боку наших підрозділів уточнюються. Підрозділи Об’єднаних сил надійно контролюють ситуацію на лінії зіткнення.