З початку поточної доби, станом на 12:00, російсько-окупаційні війська відкривали вогонь 3 рази.

На Луганському напрямку за період з 07:15 до 07:55 противник випустив 24 міни 120-го калібру, вів вогонь зі станкових протитанкових і автоматичних гранатометів та великокаліберних кулеметів у бік опорних пунктів підрозділів Об’єднаних сил поблизу міста Попасна.

На Донецькому напрямку ворог зранку з боку населеного пункту Крута Балка по черзі обстріляв наших воїнів, які виконують бойові завдання в районі Кам’янки та Новоселівки Другої.

Зокрема, по захисниках Кам’янки окупанти після 05:00 протягом 35 хвилин вели вогонь з протитанкових ракетних комплексів, станкових протитанкових гранатометів та зенітних установок ЗУ-23-2. Також протитанкові ракетні комплекси і станкові протитанкові гранатомети противник використав під час обстрілу позицій українських військ неподалік Новоселівки Другої з 07:15 до 07:55.

Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає. На кожний обстріл противника наші підрозділи відповіли вогнем з чергових засобів, втрати ворога уточнюються. Підрозділи Об’єднаних сил надійно контролюють ситуацію на лінії зіткнення.