Станом на 12:00 годину російсько-окупаційні війська відкривали вогонь вже 7 разів.

На Луганському напрямку вночі противник з боку населеного пункту Гольмівський обстріляв захисників Травневого з артилерії 122-го калібру. А по позиціях підрозділів Об’єднаних сил поблизу Новолуганського вів вогонь з мінометів калібру 82 мм та великокаліберних кулеметів.

На Донецькому напрямку ворог почав проявляти активність зранку. З 05:20 протягом 20 хвилин окупанти зі станкових протитанкових і автоматичних гранатометів вели вогонь по опорних пунктах підрозділів Об’єднаних сил неподалік Красногорівки.

У період з 06:00 до о 07:30 ранку відбулося 3 обстріли з використанням 82-мм мінометів.Розриви ворожих мін зазначеного калібру на своїх позиціях наші воїни фіксували в районах Водяного, Красногорівки і Мар’їнки. Біля Красногорівки російсько-окупаційні війська також застосували станкові протитанкові гранатомети і кулемети великого калібру.

Крім того, з 10:30 противник з боку окупованої Яковлівки 45 хвилин обстрілював захисників Авдіївки з протитанкового ракетного комплексу, автоматичних гранатометів та стрілецької зброї.

Жоден з українських військовослужбовців протягом поточної доби не загинув і не був поранений. Втрати ворога в результаті вогню у відповідь уточнюються. Підрозділи Об’єднаних сил надійно контролюють ситуацію на лінії зіткнення.